Mikrodermabrazja diamentowa urządzenie wielofunkcyjne

Mikrodermabrazja diamentowa to procedura kosmetologiczna, w której cząsteczki diamentu są wykorzystywane, jako materiał złuszczający. Są bardzo twarde, ale jednocześnie bardzo małe, co znacznie zmniejsza ogólną inwazyjność zabiegu. Ta metoda służy do eliminacji trądziku, blizn, zmarszczek, plam starczych. Mikrodermabrazja diamentowa urządzeniem przeznaczonym dla salonów medycyny estetycznej jest nowoczesną skuteczną techniką do pielęgnacji skóry i niwelowania różnych braków estetycznych.

Proces mikrodermabrazji diamentowej polega na zastosowaniu głowic o różnych rozmiarach z powłoką diamentową do złuszczania komórek naskórka. Urządzenie idealnie nadaje się do zabiegów mających na celu oczyszczenie skóry, usuwanie ciemnych plam i wszelkiego rodzaju blizn itp. Wyniki mikrodermabrazji są widoczne po pierwszej procedurze.

Urządzenia do mikrodermabrazji

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej zapewnia bezpieczne odnawianie twarzy. Ta metoda jest bardziej delikatna w porównaniu z dermabrazją mikrokrystaliczną. Technologia złuszczania diamentowego umożliwia wykonywanie mechanicznego peelingu w oparciu o kontrolowane usuwanie naskórka, warstwa po warstwie, bez użycia jakichkolwiek kryształów. Procedura pobudzę tworzenie elastyny, kolagenu a także przyspiesza naturalne procesy powstawania nowej tkanki.

Mikrodermabrazja diamentowa urządzeniem kosmetologicznym usuwa:

 • Martwe komórki skóry
 • Niedoskonałości
 • Zmiany związane z wiekiem
 • Zmarszczki
 • Plamy starcze.

W połączeniu z innymi metodami skóra pacjentów będzie wyglądać świeżo i młodzieńczo, odświeżona i zregenerowana. Podczas mikrodermabrazji diamentowej urządzenie powoduje wzmocnienie i poprawienie skuteczność składników aktywnych stosowanych po zabiegu. Wysokie stężenie substancji  łatwo wnika głęboko w warstwy naskórka, a efekt ten jest szczególnie skuteczny natychmiast po zabiegu.

Urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej polskiego producenta Medika z linii Premium i Basic wyposażone są w 2 dysze zabiegowe oraz 9 głowic diamentowych z mocą wyjściową 60 W. Jest to jedyne w kraju urządzenie z systemem Vacuum Control, który monitoruje siłę wielkości podciśnienia (0-26 inHg -0,18 do -0,8 bar) w trakcie przeprowadzania procedury. Zapewnia nie pojawianie się wybroczyn i siniaków po przebytym zabiegu.

Co zapewnia mikrodermabrazja diamentowa z urządzeniem wielofunkcyjnym Medika?

Jedną z najbardziej skutecznych i wygodnych procedur mechanicznego odnawiania skóry jest mikrodermabrazja diamentowa, która umożliwia bezbolesne i staranne usuwanie zrogowaciałych warstw naskórka za pomocą najmniejszego diamentowego ścierniwa. Urządzenie wielofunkcyjne jest ekonomicznym zakupem, ponieważ w jednym urządzeniu jest wiele funkcji służących do pielęgnacji skóry, usuwania problemów kosmetycznych. Producent wprowadził system modułowy, zapewniając kosmetologom wybieranie nowych funkcji w każdym momencie. Urządzenie Medika gwarantuje:

 • Mechanicznie kontrolowany idealny peeling skóry
 • Stymulowanie tworzenia nowych komórek
 • Aktywację, podział i migrację komórek
 • Wzmacnianie i poprawę skuteczność aktywnych składników

Mikrodermabrazja diamentowa z urządzeniem Medika (kombajn kosmetyczny) zapewnia:

 • Miękkie i skuteczne działanie na skórę
 • Bez bólu
 • Brak ryzyka reakcji alergicznej
 • Po zabiegu nie ma ryzyka urazów, blizn, plam starczych
 • W 100% kontrolowany peeling skóry
 • Usuwanie blizn po trądziku i zaskórników
 • Ograniczenie łojotoku i zmniejszenie porów
 • Usunięcie zrogowaciałego naskórka
 • Spłycenie zmarszczek i zmian posłonecznych.

O procedurze z użyciem urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej

W przeciwieństwie do konwencjonalnej dermabrazji mechanicznej procedura mikrodermabrazji diamentowego urządzeniem Medika nie uszkadza żywych warstw skóry, nie powoduje bólu i nie wymaga długiego powrotu do zdrowia. Średni czas zabiegu zwykle nie przekracza 30 minut. Aby uzyskać maksymalny pozytywny efekt, mogą być potrzebne 3-4 procedury w odstępie 7-10 dni. Na początku zabiegu kosmetolog dokładnie przemywa skórę za pomocą kompozycji antyseptycznej. Następnie wybiera odpowiednie do tego zabiegu dysze. Proces złuszczania polega na niewielkim nacisku dyszą na skórę, po którym następuje płynny ruch powłoki diamentowej na całym obszarze zabiegowym.

Zastosowanie mikrodermabrazji diamentowej – urządzenie kosmetologiczne

Przeprowadzanie wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetologicznych rozpoczyna się od usunięcia zrogowaciałej warstwy skóry, co dobrze robi urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej. Pozwala wyeliminować martwe komórki z powierzchni skóry, dzięki czemu jest ona gładka i podatna na stosowane składniki aktywne. Pacjenci salonów medycyny estetycznej, którzy systematycznie poddają się tej procedurze wskazują, że w ten sposób poprawia się nie tylko stan skóry, ale także jej kolor.

Mikrodermabrazja diamentowa urządzeniem Medika jest często stosowana w salonach urody w celu przygotowania skóry do zabiegów wprowadzających aktywnych kosmetyków. Takie złuszczanie jest koniecznością, ponieważ martwe komórki stanowią barierę dla przenikania substancji czynnych do wszystkich warstw naskórka i skóry właściwej. Polski producent sprzętu do wyposażenia klinik, salonów kosmetologicznych, SPA, Medika oferuje certyfikowane urządzenie wielofunkcyjne, które powstało na bazie innowacyjnych projektów, posiada estetyczny design sprawdza się przy długim użytkowaniu.

Firma swoimi rozwiązaniami technologicznymi zdobyła uznanie w kraju i na świecie, za co była wielokrotnie nagradzana. Decydując się na zakup urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej w firmie Medika, właściciel salonu urody może skorzystać z bezpłatnego szkolenie z obsługi tego typu sprzętu.

Więcej tutaj: https://medikapoland.pl/pl/content/28-mikrodermabrazja-diamentowa-urzadzenie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here