Jak zamówić usługi kurierskie w Szczecinie? Prosty i szybki sposób

0
1256

Jak wybrać firmę kurierską w Szczecinie, która dostarczy paczkę szybko i sprawnie? Można znaleźć wiele usług tego typu w tym mieście, trzeba jednak sprawdzić wiele możliwości. Przeglądanie wszystkich serwisów poświęconych kurierom i wybranie odpowiedniego zajmuje niestety dużo czasu, który mógłbyś poświęcić na inne czynności. Jest jednak proste i szybkie rozwiązanie – platforma Epaka. System, który zamówi za Ciebie kuriera pod wskazany adres, odbierze przesyłkę, a potem pomoże dostarczyć ją pod wskazany adres szybko i bezpiecznie.

Wiele ofert w jednym miejscu

Aby szybko i sprawnie wybrać ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, warto skorzystać z platformy Epaka. Za pomocą serwisu możesz porównać wiele możliwości. Nie zajmie Ci to dużo czasu. Wystarczy określić parametry paczki – jej wymiary i wagę oraz podać miejsce odbioru i lokalizację docelową paczki. Resztę system zrobi za Ciebie. Zaproponuje Ci dopasowane usługi, które będziesz mógł porównać w prosty sposób.

Epaka to platforma, która współpracuje z największymi firmami kurierskimi, takimi jak: DHL, GLS, FeedEx, DPD, czy USP. Dodatkowo znajdziesz tu usługi Poczty Polskiej (np. Pocztex Kurier48), możesz także nadać przesyłkę za pośrednictwem Paczkomatów. Firma nie ogranicza swojej działalności wyłącznie na terenie Polski, pozwala także zamówić usługę międzynarodową. Dzięki temu możesz nadać paczkę krajową oraz międzynarodową – na terenie Europy, ale także całego świata. Nie musisz wpisywać w wyszukiwarkę hasła: kurier Szczecin, witryna pomoże Ci w prosty i szybki sposób wysłać przesyłkę w formie koperty lub paczki. System jest intuicyjny i większość formalności zrobi za Ciebie.

Niedrogie usługi i proste rozliczenie

Jeśli usługi kurierskie kojarzą Ci się z bardzo wysokimi opłatami, mamy dla Ciebie świetną informację – nie z Epaką. Dzięki szerokiej współpracy z wieloma firmami, ta platforma kurierska może poszczycić się specjalnymi warunkami, które gwarantują najniższe opłaty. Epaka oferuje wiele możliwości dopasowanych również do potrzeb klientów biznesowych. Jeśli posiadasz sklep internetowy lub wysyłasz wiele przesyłek, możesz skorzystać ze specjalnych warunków. Kolejnym atutem jest również przyjazny system rozliczeń, co ułatwia cały proces zarówno nadawcom prywatnym, jak i dużym firmom.

Wystarczy zamówić kuriera pod wskazany adres lub skorzystać z usług jednego ze 150 punktów stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce. Na miejscu pomogą Ci pracownicy w danej lokalizacji. Wytłumaczą proces, pomogą wybrać odpowiednią ofertę, a także zapakować prawidłowo paczkę, aby dotarła nieuszkodzona do adresata. Możesz także skorzystać z bezpłatnego opakowania dostępnego w punkcie stacjonarnym. Jeśli cały proces chcesz przeprowadzić ze Szczecina, ale drogą wirtualną – do dyspozycji jest dział obsługi klienta. Tu także możesz liczyć na pomoc i znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zadaniem firmy Epaka jest łączenie nadawców z całej Polski z firmami świadczącymi usługi kurierskie. Bezpieczeństwo, szybkość i punktualność to główne filary tejże firmy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here