Dziecko w drodze - najlepszy czas na zakup nowego mieszkania

Planujesz powiększenie rodziny? A może już oczekujesz narodzin potomka? To najlepszy moment na to by podjąć decyzję o zakupie własnego mieszkania. Przeczytaj artykuł i przekonaj się, że nowe mieszkanie to idealna inwestycja dla Twojej rodziny.

Idealne mieszkanie dla rodziny

Gdy na świecie pojawia się mały człowiek wszystko się zmienia. Rodzice starają się zapewnić mu jak najlepsze warunki do wzrostu i nauki. Często jest to związane z podjęciem decyzji o przeprowadzce. Wiadomo, że maluch potrzebuje własnego kąta. Im będzie starszy tym więcej przestrzeni będzie potrzebował. Miejsce do nauki, do zabawy i do tego by zaprosić kolegów. Planując powiększenie rodziny warto myśleć perspektywicznie, ponieważ dzieci rosną bardzo szybko, a wraz z wiekiem ich potrzeby rosną.

Dlatego kupując nowe mieszkanie warto wziąć to pod uwagę.

Zielone Tarasy  – idealne miejsce dla Twojej rodziny

Rynek mieszkaniowy w Rzeszowie rozwija się bardzo dynamicznie. Wśród nowopowstających mieszkań na uwagę zasługuje osiedle Zielone Tarasy. Prestiżowa lokalizacja to jedna z największych zalet inwestycji. Kolejną jest niewątpliwie duży wybór lokali mieszkalnych. Mieszkania od 30 do 100 metrów kwadratowych spełnią oczekiwania wszystkich, nawet tych posiadających liczną gromadkę dzieci.

Rodzice maluchów z pewnością docenią szereg udogodnień, które zaplanował deweloper. Przestronne windy, które pomieszczą nawet podwójny wózek, parkingi podziemne, pozwalające na komfortowe i szybkie przemieszczanie się z dzieciakami.

Dzieciaki ucieszą z pewnością zaplanowane na terenie osiedla place zabaw i rozległe tereny zielone. Będzie miejsce na zabawę, rodzinne spacery czy naukę jazdy na rowerze.

Bezpieczeństwo to jest to o czym deweloper również pomyślał. Monitorowane osiedle sprawi, że zarówno rodzice jak i ich pocieszy będą się czuć swobodnie i bezpiecznie.

Kilka słów o deweloperze

Spółka Wikana to firma z ogromnym doświadczeniem. Na rynku jest wielu lat. W tym czasie zrealizowała szereg prestiżowych inwestycji mieszkaniowych, w Lublinie, Tarnobrzegu, Przemyślu czy w Rzeszowie. W ofercie firmy jest również sprzedaż mieszkań Rzeszów. Realizowane przez Wikanę inwestycje łączy jedno – połączenie nowoczesności z estetyką, funkcjonalnością i dbałością o detale. Dlatego tak wiele osób zaufało tej właśnie firmie. Dołącz do nich i Ty.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here