Amazon integracje

0
1983

Dlaczego integracja systemów jest tak ważna?

Liczne systemy ograniczają mimo swoich rozbudowanych funkcjonalności integrację z zewnętrznymi usługami i narzędziami informatycznymi z branży e-commerce. Dlatego powstała platforma integrująca w jednej wspólnej infrastrukturze sklepu internetowego wiele rozwiązań i usług tak by działały one w niezawodnie w jednym wspólnym środowisku. Jedną z nowości platformy SellIntegro o której tutaj mowa, jest możliwość integracji tego rozwiązania z Amazon a następnie połączenia go z dowolną inną usługą dostępną w ramach platformy SellIntegro.

 Więcej za mniej.

Rozbudowana funkcjonalność platformy do integracji systemów z obszaru e-commerce o nazwie SellIntegro jest zależna od potrzeb użytkownika wykupującego dostęp do usługi. Cena jest zależna od czasu subskrypcji i zakresu funkcjonalności, która działa na zasadzie modułowego wybierania poszczególnych komponentów infrastruktury. Cena modułu integracji usług Amazon z wybraną inną usługą nie przekracza 100zł. W ramach zakupu usługi mamy dostęp do licznych rabatów, które pozwalają na zakup w atrakcyjnej cenie większej liczby usług na dowolny czas, który również wpływa na podniesienie rabatu przy wydłużonym czasie subskrypcji dostępu do platformy SellIntegro.

 Nowoczesny system integrujący usługi Amazon z wybranymi narzędziami.

Platforma SellIntegro pozwalająca na integrację usług Amazon z wybranymi innymi usługami jest nowoczesnym i nowatorskim rozwiązaniem z uwagi na środowisko i sposób integracji, który jest prosty i intuicyjny w użyciu i wdrożeniu za konkurencyjną cenę w porównaniu do innych tego typu rozwiązań. Niewiele firm wciąż dba o spójność i integrację systemów w sposób bezpieczny i skuteczny. Platforma SellIntegro pozwala na połączenie usług Amazon z wybraną inną usługą co nadal jest rzadkością co jest szczególnie zastanawiające z uwagi na to, że usługi Amazon coraz bardziej zadomawiają się w Polsce mimo dużej konkurencyjności innych usług, które również można integrować za pomocą SellIntegro.

 Opcja testowania usług przez 30 dni.

Platforma SellIntegro poza konkurencyjną ceną oferuje możliwość przetestowania usług przez 30 dni całkowicie za darmo z dostępem do pełnej funkcjonalności co umożliwia sprawdzenie i wdrożenie usługi tak by od kolejnego miesiąca móc już liczyć na zyski z inwestycji za rozsądną cenę. W ramach darmowych testów można liczyć na wsparcie zespołu specjalistów i konsultantów odpowiedzialnych za rozwój i wsparcie w obszarze działania platformy SellIntegro.

 Amazon jako „Must Have”.

Rozwiązania w obszarze integracji różnych systemów w jednym środowisku wraz z usługą Amazon jest absolutnym „Must Have” kiedy obserwowany jest wzrost klientów chcących dokonywać zakupu poprzez platformę Amazon. Nie wykluczone, że ta tendencja wymusi na sprzedawcach wcześniej czy później obecność w tym środowisku z branży e-commerce a dopóki jeszcze jest niewielka konkurencja na polskim rynku warto jest już być obecnym wśród usług Amazon. Dlatego już teraz podejmij działania zmierzające do uruchomienia sprzedaży na platformie Amazon integrując ją z pozostałymi usługami w firmie za pomocą SellIntegro.

Po więcej zajrzyj tutaj: https://sellintegro.pl/23-amazon

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here