Konfigurator mebli na wymiar – przydatne narzędzie nie tylko dla projektantów

Kiedy szuka się mebli z indywidualnym charakterem i dopasowanym co do centymetra do danego pomieszczenia, dobrym rozwiązaniem są meble na wymiar. Pozwalają one dobrać ich rozmiar w taki sposób, aby idealnie wpasowały się do pokoju i nie pozostawiały żadnego wolnego miejsca. Aby je zaprojektować wcale nie trzeba przy tym wydawać pieniędzy na dekoratorów wnętrz. Można to zrobić samemu za pomocą prostych konfiguratorów.

Konfigurator w sklepach internetowych

To sprytne programy dostępne na stronach internetowych sklepów meblowych. Za ich pomocą można określić nie tylko szczegółowe wymiary mebli. Dostępne do modyfikacji są też ich inne parametry jak kształt albo kolor. Konfigurator, jakim dysponuje profesjonalny sklep lub fabryka mebli pozwala też na dowolne łączenie ze sobą poszczególnych elementów np. regału – szaf, szafek, komód, półek, stolików pod RTV itp. w taki sposób, aby odpowiadały gustowi kupujących. Ważną cechą konfiguratorów jest to, że do ich obsługi nie trzeba znać się na projektowaniu, liczeniu wymiarów, ponieważ program wszystko oblicza za nas.

Kupujesz meble do domu?

Wybór indywidualnie zaprojektowanych mebli na wymiar od między innymi https://www.fabrykamebli.pl/ zwykle dotyczy przestrzeni kuchennej. I nic w tym dziwnego, bo właśnie to pomieszczenie wymaga, aby było jak najbardziej funkcjonalne i praktyczne. A można to łatwo osiągnąć dzięki dobrze dobranym meblom, ich formie, strukturze oraz oczywiście rozmiarowi. Dzięki intuicyjnej konfiguracji kuchennego regału można w kilku prostych krokach szybko zaprojektować jego wygląd, a nawet polepszyć użyteczność poprzez dodanie dodatkowej półki, o której pierwotnie się nawet nie myślało. Oprócz tego meble na wymiar zachowują swoją unikatową cechę, co oznacza, że po samodzielnym ich zaprojektowaniu jest mała szansa, aby ktoś inny kupił identyczny zestaw do swojego domu.

Meble skrojone pod marzenia

Idealne meble istnieją i co więcej, można je zaprojektować samemu. Ich projekt zgodny z najskrytszymi marzeniami jest już na wyciągnięcie ręki… a właściwie na kliknięcie myszką. Funkcjonalny konfigurator pozwoli przygotować projekt kuchennego regału bez żadnych przeszkód, a sklep zajmie się ich wykonaniem wedle przesłanego zamówienia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here