kot i pies

Prowadzenie hotelu dla zwierząt może okazać się wspaniałym zajęciem, szczególnie dla miłośników zwierzaków. Tyle słodkich, merdających ogonków w jednym miejscu to naprawdę piękny widok. Zwierzaczki tylko czekają, aż ktoś je przytuli, pobawi się z nimi i wyjdzie na spacer. To naprawdę widok jak z bajki. Dodatkowo, jeszcze właściciele pupili za to wszystko ci zapłacą. Praca marzeń!  Niestety rzeczywistość często nie jest tak kolorowa, jak mogłoby się nam wydawać. Czy prowadzenie takiego biznesu jest opłacalne? Sprawdźmy to! 

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/hotel-dla-zwierzat-placa/ 

Jak wyglądają koszty pozostawienia pupila w hotelu dla zwierząt?

Najprościej jest zacząć od tego ile zapłaci właściciel za pozostawienie swojego pieska w hotelu. Jeżeli chcemy jechać na wymarzone wakacje, nasze walizki są już spakowane, hotel opłacony, a lot rozpoczyna się już za kilka dni, pojawia się jeden zasadniczy problem. Co zrobić z naszym ukochanym czworonogiem? Czy powinniśmy zabrać go ze sobą? Być może lepiej zostawić go u zaufanej osoby? Tak naprawdę wszystko to zależy od nas samych. Lokalizacja, w której pozostawimy naszego pupila musi być dla niego przyjazna. Czy hotel dla psów będzie dobrym rozwiązaniem? Ile kosztuje oraz czy potrzebne są dodatkowe opłaty? Aby wszystko dokładnie zobrazować, poniżej znajduje się cennik hotelu dla psów „Hotel Pupila”, który mieści się w Gdańsku. Ich ceny obowiązują w przypadku hotelu dla psów, a inne w przypadku pobytu kota lub innego małego zwierzęcia.

  • Pobyt psa do 14 dni – bez wyżywienia 50 zł za dobę, a z wyżywieniem 55 zł za dobę.
  • Pobyt psa od 15 do 30 dni – 45 zł za dobę bez wyżywienia i 50 zł za dobę z wyżywieniem.
  • Pobyt psa powyżej 30 dni – koszt ustalany jest indywidualnie.

Czy opłaca się otworzyć własny hotel dla zwierząt?

Widząc takie ceny, powinna zapalić tam się lampka, że opłaca się otwierać hotele dla zwierząt. Większość opiekunów jadąc na wakacje na okres dwóch tygodni, za hotel zapłaci, aż 750 zł. W takim hotelu znajduje się kilka, a czasami nawet kilkanaście psiaków. Jeżeli pomnożymy tę kwotę o 5 (za pobyt 5 pupili), wychodzi nam 3750 zł. Tyle jesteśmy w stanie zgarnąć, za dwutygodniową opiekę nad pięcioma pieskami. Musimy pamiętać, że prowadzenie takiej działalności z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Konieczne jest opłacanie składek, a także ponoszenie kosztów dotyczących utrzymania takiego hotelu i zapewnienie pupilom wszystkich potrzebnych rzeczy. 

Zobacz też: http://www.plenergia.pl/kucharz-ile-zarabia/

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here