Gdzie znajdziemy magazyny samoobsługowe w Warszawie?

Self Storage zawojowało rynek amerykański i zachodnioeuropejski. Było tylko kwestią czasu, aż dotrze również do Polski. Ta forma przechowywania w postaci wynajmu magazynów samoobsługowych to niezwykle komfortowe rozwiązanie dla tych osób, które nie mają miejsca na wszystkie sprzęty. Możemy z tego skorzystać dzięki firmie Less Mess Storage, której obiekty znajdują się już w kilku miejscach w całym kraju. Gdzie w Warszawie znajdziemy punkty self storage? Więcej szczegółów na https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/.

Skąd wziął się sukces self storage?

Wystarczy sobie wyobrazić, przed jakim problemem staje właściciel małej firmy, który nie może sobie pozwolić na wynajęcie ogromnego biura, gdzie pomieściłoby się całe wyposażenie czy dokumentacja. Trudno oczekiwać od przedsiębiorcy, że ważne papiery dotyczące działalności lub sprzęty elektroniczne będzie trzymał w domu albo woził ze sobą. Wówczas z pomocą przychodzi właśnie magazyn samoobsługowy, który nie tylko pozwoli na zaoszczędzenie przestrzeni, ale także zaprowadzi większy porządek. Już nie trzeba będzie upychać umów i faktur w niekończących się segregatorach – to, co aktualnie niepotrzebne, możemy składować w naszym schowku.

Oczywiście nie tylko przedsiębiorcy mogą korzystać z self storage, ta usługa jest także dostępna dla klientów indywidualnych. Umowa wynajmu jest bardzo prosta, musimy jedynie wybrać wielkość interesującego nas magazynu oraz określić, jak długo będziemy go potrzebować. Później otrzymamy spersonalizowany kod dostępu, co w połączeniu z całodobowym monitoringiem i kłódką daje nam gwarancję bezpieczeństwa.

Less Mess Storage będzie także nieocenioną pomocą podczas każdej przeprowadzki. Zanim na dobre ulokujemy się w nowym domu czy mieszkaniu, możemy część sprzętów umieścić w wybranym magazynie. Dzięki temu z łatwością wszystko rozpakujemy, jednocześnie mając pewność, że nim będziemy gotowi, każdy przedmiot będzie spoczywał w ściśle chronionym miejscu.

Self Storage Warszawa – tu znajdziesz magazyny samoobsługowe

Aktualnie punkty Less Mess Storage w Warszawie znajdują się w czterech miejscach:

  • Aleja Krakowska 271;
  • ulica Batalionów Chłopskich 114 B (Blizne Łaszczyńskiego);
  • ulica Kosmatki 2;
  • ulica Ostródzka 50A.

Ponieważ jednak zapotrzebowanie na magazyny samoobsługowe wzrasta, możemy się spodziewać, że już wkrótce dołączą do nich kolejne lokalizacje. Self Storage znajdziemy również we Wrocławiu, w Trójmieście, w Poznaniu (gdzie w grudniu prawdopodobnie zostanie otworzony drugi obiekt) oraz w Krakowie (w listopadzie planowane jest uruchomienie kolejnego lokalu). Niewykluczone, że w ciągu najbliższych kilku lat budynki Less Mess Storage pojawią się także w innych miastach w Polsce.

W każdym z obiektów znajdziemy magazyny o różnych rozmiarach. Możemy zatem wynająć bardzo małe schowki o powierzchni 0,5 lub 1 m² bądź zdecydować się na większe pomieszczenia, przekraczające nawet 15,5 m². Jako klienci zyskujemy nieograniczony dostęp do przechowywanych przedmiotów. Do naszych pomieszczeń możemy się dostać przez cały tydzień, również w weekendy i święta, i to przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu możemy w każdej chwili wyjąć coś ze skrytki lub przywieźć więcej rzeczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here