Najlepsze książki Roberta Kiyosaki

Robert Kiyosaki to autor wielu bestsellerów, które cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie. Dowiedz się, na jakie pozycje warto zwrócić uwagę i zyskaj wiedzę, aby móc efektywnie rozwijać swój biznes. 

Kwadrant przepływu pieniądza

Książka wyjaśnia, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, a osiągają satysfakcjonujące wyniki finansowe. Autor zdradza, jakie cechy dzielą pracowników i właścicieli firm oraz ukazuje, w jaki sposób inwestorzy odnoszą sukcesy. Kiyosaki podkreśla również, że najzdolniejsi absolwenci niekiedy pracują dla osób, które rzuciły studia. 

Przykłady te idealnie obrazuje tytułowy kwadrant, w którym autor opisuje pracowników, mniejszych przedsiębiorców, właścicieli dużych firm oraz inwestorów. Kiyosaki wskazuje zależności pomiędzy tymi grupami. Zdaniem autora kluczem do sukcesu jest samodzielne myślenie, a nie bardzo ciężka praca. 

Ponadto autor zdradza, w jaki sposób skupić się na tym, kim być, a nie na tym, co jest do zrobienia. Bardzo ważnym aspektem jest więc wyznaczanie celów. W tej książce znajdziesz wiele skutecznych przepisów na sukces finansowy, który jest bliżej, niż może się wydawać. Książkę kupisz w sklepie internetowym Albrecht.

Bogaty ojciec biedny ojciec

Książka ta po raz pierwszy ukazała się w 1997 roku, lecz nadal świetnie się sprzedaje
i wywarła niemały wpływ na wiele biznesów. To doskonała pozycja dla wszystkich osób, które interesują się inwestowaniem i poszukują skutecznych sposobów na pomnożenie kapitału. 

Autor opowiada o swoim biologicznym ojcu, który nie zarobił zbyt wielkich pieniędzy, lecz stale podkreślał, że ciężka praca ma je zapewnić. Natomiast bogatym ojcem jest przyjaciel Kiyosakiego, który wierzył w edukację finansową oraz dobrze rozumiał, jak funkcjonują pieniądze. Te zasady przełożyły się na sukces, a dotyczyły jedynie różnic mentalnych. 

Książka opowiada o tym, jak wyglądała droga do sukcesu bogatego ojca oraz jakie błędy popełnił biedny ojciec. Po przeczytaniu lektury dowiesz się również, które czynności mogą przynieść Ci niezależność finansową oraz w jaki sposób nieustannie się rozwijać, aby osiągnąć założone cele. Zdecydowanie warto sięgnąć po tę pozycję. Wszystkie najważniejsze książki autora znajdziesz w sklepie Albrecht. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Spisek bogatych

W tej książce Robert Kiyosaki odpowiada na pytanie, dlaczego tak wiele osób wciąż czeka na zmianę zasad finansowych oraz systemów politycznych. Według niego łatwiej zmienić własne działanie niż czekać aż nadejdzie nowa władza. W ten sposób można zapanować nad przyszłością finansową.

Lektura książki pozwoli Ci dowiedzieć się, jak proste mogą być koncepcje finansowe. Ponadto autor prezentuje osiem zasad, które rządzą pieniędzmi i przedstawia swoje poglądy na gospodarkę światową. W dodatku poznasz sposoby na rozwiązanie problemów finansowych oraz zrozumiesz edukację finansową. Obok tej pozycji nie można przejść obojętnie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here